درباره ما

معرفی شرکت چسب رز

شرکت تولیدی چسب رُز، تولیدکننده و عرضه کننده انواع نوار چسب از جمله چسب پهن و انواع چسب های صنعتی

چسب رُز عبارت است از تخصص، تجربه، و تعهد جهت تولید و عرضه محصولات با کیفیت بر پایه تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا که محصولات خود را با قیمت مناسب به مشتریان گرامی در سراسر کشور عرضه میکند.

در چسب رُز ما بر این باوریم که توسعه و ارتقاء سطح کیفی و تنوع محصولات و خدمات شرکت، جز با ارائه محصولات روز و مرغوب، برای کسب رضایت مشتریان تحقق نخواهد یافت و همواره بر این باوریم که برای رسیدن به اوج تلاش کنیم، نه برای برتری از رقبا.

در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقاء و بهبود کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و هدف همیشگی است.

معرفی محصولات شرکت

شرکت چسب رز با سالها تلاش، تخصص و تجربه به عنوان تخصصی ترین تولید کنندگان چسب در ایران شناخته می‌شود که این موضوع همواره به تنوع بخشی محصولات و حفظ کیفیت آنها وابسته بوده است.

شرکت چسب رز همواره در تلاش است تا در کنار محصولات موجود خود، انواع چسب ها را متناسب با نیاز تمام افراد در هر صنف، شغل و رسته ای را تولید کرده و در جهت رفع نیاز مشتریان می‌کوشد.

در حال حاضر شرکت چسب رز محصولات چسبی مختلف را تولید و روانه بازار می‌کند که برخی از آنها عبارتند از:

  • چسب نواری تحریر
  • چسب پهن 5 سانتی متر
  • چسب پهن 7 سانتی متر
  • چسب پهن 10 سانتی متر
  • نوار چسب برق
  • نوار چسب کاغذی
  • و …

تمام این محصولات توسط شرکت رز شیمی در میکرون، طول و یارد های متفاوتی به تولید می‌رسد که کارشناسان شرکت همواره جهت معرفی بیشتر محصولات آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستند.

همچنین یکی دیگر از خدمات این شرکت ایرانی چسب، امکان چاپ طرح و لوگو روی چسب های نواری و خصوصا چسب 5 سانتی متر است. چاپ روی چسب یا چاپ چسب تبلیغاتی همواره یکی از ارزان ترین نوع تبلیغات غیر مستقیم برای شرکت ها به شمار می‌رود که این خدمت سالهاست که توسط رز شیمی با بهترین قیمت و کیفیت برای مشتریان فراهم گردیده است.

چسب رز - شرکت ایرانی تولید چسب پهن و نوار چسب
چسب رز
دکمه بازگشت به بالا